Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

1200px-Mt-St-Greg-RueEcureuils-3-990x556

Повторення Закону 25:

1Коли буде суперечка між людьми, і вони прийдуть до суду, то розсудять їх, і оправдають справедливого, а несправедливого осудять.

2І станеться, якщо вартий биття той несправедливий, то покладе його суддя, і буде його бити перед собою, число ударів згідно з його несправедливістю. 3Сорока ударами буде його бити, не більше; щоб не бити його більше над те великим биттям, і щоб не був злегковажений брат твій на очах твоїх. 4Не зав’яжеш рота волові, коли він молотить. 5Коли браття сидітимуть разом, і один із них помре, а сина в нього нема, то жінка померлого не вийде заміж назовні за чужого, дівер її прийде до неї та й візьме її собі за жінку, і подіверує її.
6І буде перворідний, що вона породить, стане він ім’ям його брата, що помер, і не буде стерте ім’я його з Ізраїля. 7А якщо той чоловік не схоче взяти своєї братової, то братова його вийде до брами до старших та й скаже: Дівер мій відмовився відновити своєму братові ім’я в Ізраїлі, не хотів подіверувати мене. 8І покличуть його старші його міста, і промовлятимуть до нього, а він устане та й скаже: Не хочу взяти її, 9то підійде його братова до нього на очах старших, і здійме йому чобота з ноги його, і плюне в обличчя його, і заговорить, і скаже: Так робиться чоловікові, що не будує дому свого брата. 10І буде зване ім’я його в Ізраїлі: Дім роззутого. 11Коли чоловіки будуть сваритися разом один з одним, і підійде жінка одного, щоб оберегти свого чоловіка від руки того, що б’є, і простягне свою руку, і схопить за сором його, 12то відрубаєш руку її, нехай не змилосердиться око твоє! 13Не буде в тебе в торбі твоїй подвійного каменя до ваги, великого й малого,
14не буде тобі в твоїм домі подвійної ефи, великої й малої. 15Камінь до ваги буде в тебе повний і справедливий, ефа буде в тебе повна й справедлива, щоб продовжилися дні твої на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі. 16Бо огида перед Господом, Богом твоїм, кожен, хто чинить таке, хто чинить несправедливість. 17Пам’ятайте, що зробив був тобі Амалик у дорозі, коли ви виходили з Єгипту, 18що спіткав тебе в дорозі, і повбивав між тобою всіх задніх ослаблених, коли ти був змучений та струджений, а він не боявся Бога. 19І станеться, коли Господь, Бог твій, дасть тобі мир від усіх ворогів твоїх навколо в Краї, що Господь, Бог твій, дає тобі як спадок, щоб посісти його, то зітреш пам’ять Амалика з-під неба. Не забудь!

 

09.10.2022 р. - зібрання церкви

 

joomla3x