Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

ОСНОВИ ВІРИ

МИ ВІРИМО:

1.      В безначального вічного і триєдиного Бога: Отця, Сина і Духа Святого. Кожний з Них є особистістю та володіє сутністю, властивостями та досконалістю Бога. (Инн.5-26)

2.      В Сина Божого Ісуса Христа – істинного Бога, рівно сущого Богу-Отцю. Ним усе створено й існує, що був посланий у світ Богом, народився від Діви Марії, що мав природу Бога та людини, помер на Голгофському хресті, воскрес на третій день, вознісся на небо та сів поруч Бога, єдиного посередника між Богом та людьми. (Кол.1:15-17)

3.      В особу й божественність Духа Святого, рівно сущого Богу Отцю та Сину й від вічності звершую чому діла Божі. Дух Святий свідкує про істинність Слова Божого, докоряє, відроджує грішника, навчає, наставляє, втішає, дає здатність розрізняти та розуміти духовні істини. (Ів.15-26; 16:7-3)

4.      Що об’явлення Боже, записане у Святому Письмі, є досконалим, абсолютним та завершеним Словом Божим. Під Святим Письмом ми розуміємо 66 книг Старого та Нового Заповіту, що ввійшли в канон Біблії. (Евр.1-12)

5.      Що людина створена Богом за образом та подобою Божою, як дух, душа та тіло і наділена вільною волею. Людина створена безгрішною, впала в гріх, втратила пряме спілкування з Богом та стала духовно мертвою. В результаті гріхопадіння Адама й Єви все людство наслідує гріховну природу та смерть. Під час земного життя кожна людина вирішує свою участь у вічності. (Бут.1-27; Рим.5-12; Рим.3-23.)

6.      Що викуплення людини від гріха та влади диявола звершено Ісусом Христом на Голгофі через Його смерть та воскресіння. Спасіння – це дар Божої благодаті, що приймається вірою через навернення до Бога та покаяння, незалежно від заслуг, добрих справ чи праведності людини. Прийнявши вірою Ісуса Христа, людина отримує прощення гріхів, звільнення від влади гріха та диявола, народження згори(всиновлення) та запечатання Святим Духом й вічне життя з Богом.( Дії 3-19; Еф.1-13; Інн.1:12.)

7.      В необхідність прийняття водного хрещення по вірі. Хрещення – заповідь Ісуса Христа, що являється знаком єднання віруючого з Христом у Його смерті та воскресінні,та обіцянка Богу доброго сумління.( Марк.16-16, 1Пет.3-21)

8.      «Вечеря Господня» (ламання хліба) – є заповідь Ісуса Христа членам церкви Христової на спомин та проголошення Його страждань і смерті на хресті, а також акт подяки за викуплення та вираження духовної єдності з Господом та з братами та сестрами по вірі (Дії 2:46-47, Лук.22:19-20, 1Кор.11:23-26).

9.      Христос створив Церкву. Церква будується Богом на основі апостолів та пророків де наріжним каменем є Христос (Еф.2-20). Вона складається з народжених згори людей, викуплених кров’ю Христа. Церква є Тілом Ісуса Христа. Кожен віруючий хрещений у Тіло Христа Духом Святим в момент відродження (1Кор.12:13).

10.   У другий прихід Господа нашого  Ісуса Христа у силі та славі в невідомий день і у взяття Церкви (1Сол. 4:15-17, Матв.24:30, 31-36).

11.   У безсмертя душі (Об.6:9) і в воскресіння всіх померлих. В Божий суд та справедливу відплату кожному. У вічне життя з Богом чи вічне покарання у озері вогнянім. (Об.20:11-15, 2Сол.15-9,Дії 17-31).

       

        МІСІЯ ЦЕРКВИ ДЄ:  
Проповідь Слова Божого про спасіння через смерть Ісуса Христа на Голгофі для всіх людей та впровадження принципів Біблії і Божих законів справедливості, любові та милосердя у суспільстві.

        БАЧЕННЯ ЦЕРКВИ:
- поширення Божого слова шляхом постійних богослужінь, євангелізаційних компаній та місіонерської роботи у співпраці з партнерами-християнами,
- створення умов для навчання та духовного росту членів громади і всіх бажаючих
- соціальна робота серед населення з метою надання ефективної допомоги знедоленим, реабілітації залежних людей, профілактики та насадження біблійних принципів життя серед дітей і молоді, з ціллю впровадження позитивних змін в житті конкретних людей та у суспільстві в цілому для слави Божої.

 

 

     

 

joomla3x