http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html - joomla 3 шаблоны

06-12.08.2023

28.07-03.08.2023

Ukrainian pray

c8dbe818fb15

10 вересня о 19 год. розпочинаються заняття в новій групі за програмою підготовки до водного хрещення.

----------------------------------------------------------------------------------

13 вересня, друга неділя місяця, буде проходити два збори добровільних пожертвувань, перший – загальний, другий – на будівельні роботи в домі молитви.

----------------------------------------------------------------------------------

20 вересня буде проходити додатковий збір на лікування нашого брата Радчука Ігоря.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення для керівників служінь: прохання подати пропозиції до бюджету на наступний рік.

9a6c1ae83eafec2eba8e81f275b6e7cd

У  п’ятницю, 5 червня, відбудеться молитовне зібрання. Церква буде молитися за спасіння рідних та близьких…. Для участі у молитві необхідно до початку зібрання підготувати на окремому листі список з іменами людей, за яких ви будете взивати до Господа.

Прип. 24-11 «Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш їх?»

magnolia-2218788 640

Осія 8:

1Рога до уст своїх, та й засурми: на дім Божий спадає неначе орел, бо переступили вони заповіта Мого, і на Закона Мого повстали.

2До Мене взивають вони: Мій Боже, познали Тебе ми, Ізраїлю! 3Покинув Ізраїль добро, ворог його пожене! 4Вони ставлять царя, але не від Мене, вони князя ставлять, але Я не знаю! Вони з срібла свого та із золота свого божків наробили собі, щоб загинути, 5відкинув теля твоє Я, Самаріє! Мій гнів запалився на них, аж доки не можуть вони від провини очиститись? 6Бо й воно від Ізраїля. Зробив його майстер, і воно то не Бог, бо теля самарійське на кавалки обернеться. 7А що вітер вони засівають, то бурю пожнуть, в них не буде й колосся, а зерно не видасть муки, коли ж видасть, чужі поковтають її. 8Ізраїль проковтнений, став між народами він як та річ, що до неї немає замилування.
9Бо вони відійшли до Ашшуру, як дикий осел, що самітний собі, а Єфрем за любов дає дари любовні. 10І хоч вони здобувають прихильників серед поганів, Я їх позбираю тепер, і незабаром вони перестануть помазувати царя, і князів. 11Бо жертівників був намножив Єфрем, щоб грішити, на провину йому стали ці жертівники! 12Я можу йому написати Закон Свій хоч тисячу разів, як чуже пораховане буде! 13Вони ж жертви кохають, ріжуть м'ясо й їдять, та Господь не вподобує їх. Тепер Він згадає про їхню провину та їхні гріхи покарає, вони до Єгипту повернуться! 14Ізраїль забув про свого Творця та й будує палати, а Юда намножив твердинні міста, та пошлю Я огонь на його ці міста, і пожере він палати його!
 

IMG 4995

Рішення Церковної ради щодо різних заходів

1. Заняття в Недільній школі припинити до закінчення карантину.

2. Рекомендуємо не проводити зустрічей в домашніх і учбових групах до закінчення карантину. Будь-яке міроприємство проводити лише в крайній необхідності (наприклад похорони чи підготовка до зібрання).

3. Зібрання плануються як завжди в п’ятницю і неділю. Рекомендуємо дивитись зібрання он-лайн.

joomla3x