Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

«Ми сьогодні прийшли у святий Твій Дім, щоб Тобі. Одному Славу принести!...»

З таким бажанням у своєму серці поспішала кожна сестричка нашої помісної церкви «Дім Євангелія» 7 листопада 2015 року на 10:00. щоб вклонитися Тому, Єдиному, Хто нас спас від гріха і обєднав таких різних в одну дружну сім’ю.

Ще за довго до цієї події до Нашого Господа линули молитви подяки за Його Безмежну милість до нас і прохання про благословення Божі на цю зустріч. І ми точно знаємо. що Всемогутній, Люблячий наш Отець Небесний чує завжди Своїх дітей, як написано: «Поки покличуть, то Я відповім. вони будуть іще говорити, а я вже почую!» Ісаї 65:24

Як було вже анонсовано, наш молитовний сестринський сніданок мав девіз «Бо ми всі одним Духом охрещені в тіло одне…» Коринтян 12:13а. Безмежна подяка Господа, що злив Свого святого Духа на присутніх сестер, вірних Йому, чутливих до Його особливої дії, бо як зазначила наша улюблена сестра в Господі – голова сестринського служіння Оксана Мацерук, що наш Господь – в тихому лагідному голосі (1а Царів 19:11-12), розпочинаючи наше поклоніння Спасителю.

 

Чудовим псалмом «Придем и преклоним колени свои …» молодша група прославлена сестер під Марії Талабішко (Осмолович) налаштувала наші серця на гармонію в звеличення Царя Царів. Розуміючи і завдячуючи Його великій Милості, безмежній Любові ми схилилися в покорі свого серця перед Всесильним Творцем і нашим Викупателем, злилися в єдині молитві прослави і подяки – хто в тиші, а багато вдячних сердець піднесли свій голос до Того, Хто найдорожчий і Якому нема подібних і рівних –Богу –Богів, Цареві –Царів, Владиці –Владик Триєдиному, Вічноживучому, Милосердному, Досконалому, Премудрому, Предвічному, Неосяжному і Щедрому, Довготерпеливому, Многомилостивому, Вірному і безмірно Люблячому Богу.

Валя Сливюк, сестра із ради нашого служіння прекрасним віршем про «Восхищение невесты» нагадала про наше завдання перед Спасителем бути гідною нареченною «без пятна и порока». А улюблена всім сестра Тамара Сівак щиро поділилася історією нашої рідної «домівки», поринувши в спогади 1995 року, коли народилася церква «Дім Євангелія», адже саме в цьому році 12-13 грудня ми урочисто будемо відзначати ювілей. Подяка Господу за Його любов кожної струдженого і обтяженого, якого Він привів в нашу помісну церкву, зробивши Своєю Дитиною через Слово Живе і Діяльне над несення Духом Святим. (Молитви подяки за церкву і прох. про благослови. на всіх)

З відчутнім хвилюванням перед присутніми сестрами висловила свою вдячність Богові за Його дію, підтримки, допомогу, сестра Аня Вавелюк (Штиба), якій Дух Святий побудив служити молодим сестрам з метою залучення невіруючих подруг і їх Євангелізації. Такий захід був успішно благословенний Господом і проведений в суботу 31 жовтня 2015 року в нашій церкві.

Своїм свідченням про те як Господь веде по життю і навчає в дорозі, поділилася сестра пятривська Лариса і зазначила про Велику незбагненну любов Божу до неї і залежність від Господа в усьому. Між свідченнями сестри були виконані групою прославлення псалми про те, що наш Бог – досконалий і неповторний і Всемогутній, якому нема нічого не можливого. саме до такого Бога линули молитви прохання, подяки за наші сім’ї за дітей онуків. рідних і близьких, які ще не спасенні, нехай Милосердний Отець явить Свою милість до всіх. що потребують Його допомоги і ласки.

Приємністю для всіх нас стало свідчення зовсім недавно долученої до громади сестрички Хаба Тамари Олександрівни, якій за її словами «все подобається в церкві». побуджена святим Духом, вона вийшла наперед із скромністю та в простоті згадала за один момент в житті де Господь надав їй і всій сім’ї важливий урок по своїй Великій Милості відповів на її молитви. Слава нашому Богу Живому!

Кульмінацією зустрічі були вітання іменинників листопада . Серед присутніх – Батуріна Валентина(1.11) Молодиченок ,,,Петрівна(7.11) хромова Галина (7.11) від імені сестринської ради їх привітала Голікова Любов, а свої побажання і благословення віршем склали сестра Надія Балмакова, Люба Лілавець. Поліна Дестерова та інші. Молитвою вдячності Господу за радість і за дію Святого Духа закінчився 1й відділ нашої зустрічі. А на 1 поверсі в бібліотеці нас очікував приємний сніданок дуетом мами і доці молодшої сім’ї Єремійчук, де в сімейному колі продовжувалося наше єднання яке робить наші серця вдячними Тому, хто нас «покохав вічним коханням »

Йому Єдиному, подяка і Хвала!

joomla3x