Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

o 1dlms4utf1vuk62vjt4u3mlgb6s

Повторення Закону 23:

1Ніхто не візьме жінки свого батька, і не відкриє подолка одежі батька свого.

2Не ввійде на збори Господні ранений розчавленням ятер та з відрізаним членом.
3Неправоложний не ввійде на збори Господні, також десяте покоління його не ввійде на збори Господні. 4Не ввійде на збори Господні аммонітянин та моавітянин, також десяте їхнє покоління не ввійде на збори Господні, аж навіки, 5за те, що вони не вийшли назустріч вас із хлібом та водою в дорозі, коли ви виходили з Єгипту, і що найняли були на тебе Валаама, Беорового сина з Петору Араму двох річок, щоб проклясти тебе. 6Та не хотів Господь, Бог твій, слухати Валаама, і перемінив тобі Господь, Бог твій, те прокляття на благословення, бо любить тебе Господь, Бог твій. 7Не будеш бажати для них миру й добра по всі свої дні навіки. 8Не обридиш собі Ідумеянина, бо він твій брат; не обридиш собі Єгиптянина, бо був ти приходьком у краї його. 9Сини, що народяться їм, покоління третє ввійде з них на збори Господні. 10Коли табір вийде на ворогів твоїх, то будеш стерегтися всякої злої речі.
11Коли поміж тебе буде хто, що буде нечистий з нічної пригоди, то він вийде поза табір, до середини табору не ввійде. 12А коли наступатиме вечір, обмиється в воді, а по заході сонця ввійде до середини табору. 13А місце на потребу буде тобі поза табором, щоб виходити тобі туди назовні. 14А лопатка буде в тебе на поясі твоїм; і станеться, коли ти сидітимеш назовні, то будеш копати нею, і знову закриєш свою нечистість, 15бо Господь, Бог твій, ходить у середині табору твого, щоб тебе спасати, і видавати ворогів твоїх тобі. І буде табір твій святий, і Він не побачить у тебе соромітної речі, і не відвернеться. 16Не видавай панові раба його, який сховається до тебе від пана свого.
17З тобою він сидітиме серед вас у місці, яке він вибере за добре собі в одній з твоїх брам, і ти не будеш гнобити його. 18Блудниця не буде з Ізраїлевих дочок, і блудодій не буде з Ізраїлевих синів. 19Не принесеш дару розпусниці й ціни пса до дому Господа, Бога твого, ні за яку обітницю, бо тож вони обоє гидота перед Господом, Богом твоїм. 20Не будеш позичати братові своєму на відсоток срібла, на відсоток їжі та всякої речі, що позичається на відсоток. 21Чужому позичиш на відсоток, а братові своєму не позичиш на відсоток, щоб поблагословив тебе Господь, Бог твій у всьому, до чого доторкнеться рука твоя на тій землі, куди ти входиш на володіння її. 22Коли ти складеш обітницю Господеві, Богові твоєму, не загаюйся виконати її, бо конче буде жадати Господь, Бог твій, від тебе, і буде на тобі гріх. 23А коли ти не складав обітниці, не буде на тобі гріха. 24Що вийшло з уст твоїх, будеш додержувати й будеш виконувати, як обіцяв ти Господеві, Богові своєму, добровільну жертву, що промовляв ти своїми устами. 25Коли ввійдеш до виноградника свого ближнього, то будеш їсти виноград, скільки схоче душа твоя, до свого насичення, а до посуду свого не візьмеш. 26Коли ти ввійдеш на дозріле збіжжя свого ближнього, то будеш рвати колоски рукою своєю, а серпом не будеш жати на дозрілім збіжжі свого ближнього.

 

25.09.2022 р. - зібрання церкви

joomla3x