Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Виїзд в пансіонат

 

В розпалі сезон літніх відпусток та відпочинку. Саме в ці дні діти з обмеженими можливостями по – особливому чекають зустрічі в улюбленому місці  - пансіонаті «Промінь надії». Адже з 21 липня розпочне свою роботу перша зміна дитячого християнського табору. Цього року команда служіння розробила для діток дуже цікаву та надзвичайно корисну Біблійну програму, яка спрямована на застосування християнських цінностей в повсякденному житті. Мамам буде запропоновано курс «Чого навчає Біблія».

Щороку в таборах, які проводяться силами церкви «Дім Євангелія» та  волонтерами служіння дітям у візках, відпочиває близько 50 сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами. Однак цього року було прийняте рішення про розширення табірного служіння. Отож, ми плануємо прийняти  більше 70 діток за дві табірні зміни.

Молимося про Божі благословення  для мам і діток в пошуках Бога , за можливість частіше збиратися разом, за класи по вивченню Слова для підлітків, за реставрацію території табору та за всіх наших друзів.

Додані фото – виїзд, присвячений Воскресінню Христа Спасителя, що відбувся на території табору.

Фото з виїзду тут

 

joomla3x