Хороший сайт о Joomla 3: http://joomla3x.ru/.Много расширений и шаблонов Joomla

1492014410 x 8fc6aa76

Ездра 2:

1А оце виходьки з округи, що прийшли з полону вигнання, яких вигнав був Навуходоносор, цар вавилонський, до Вавилону, і вони повернулися до Єрусалиму та Юдеї, кожен до міста свого,

2ті, що прийшли були з Зоровавелем, Ісусом, Неємією, Сераєю, Реелаєю, Мордехаєм, Білшаном, Міспаром, Біґваєм, Рехумом, Бааною. Число людей Ізраїлевого народу: 3синів Пар'ошових дві тисячі сто сімдесят і два, 4синів Шефатіїних три сотні сімдесят і два, 5синів Арахових сім сотень сімдесят і п'ять, 6синів Пахат-Моавових, із синів Ісусових та Йоавових дві тисячі вісім сотень і дванадцять, 7синів Еламових тисяча двісті п'ятдесят і чотири, 8синів Заттуєвих дев'ять сотень і сорок і п'ять, 9синів Заккеєвих сім сотень і шістдесят, 10синів Банієвих шість сотень сорок і два, 11синів Беваєвих шість сотень двадцять і три, 12синів Азґадових тисяча двісті двадцять і два, 13синів Адонікамових шість сотень шістдесят і шість, 14синів Біґваєвих дві тисячі п'ятдесят і шість, 15синів Адінових чотири сотні п'ятдесят і чотири, 16синів Атерових, від Єзекії дев'ятдесят і вісім, 17синів Бецаєвих три сотні двадцять і три, 18синів Йориних сто й дванадцять, 19синів Хашумових двісті двадцять і три, 20синів Ґіббарових дев'ятдесят і п'ять, 21виходьків з Віфлеєму сто двадцять і три, 22людей з Нетофи п'ятдесят і шість, 23людей з Анатоту сто двадцять і вісім, 24виходьків з Азмавету сорок і два, 25виходьків з Кір'ят-Аріму, Кефіри та Беероту сім сотень і сорок і три, 26виходьків з Рами та Ґеви: шість сотень двадцять і один, 27людей з Міхмасу сто двадцять і два, 28людей з Бет-Елу та Аю двісті двадцять і три, 29виходьків з Нево п'ятдесят і два, 30виходьків з Маґбішу сто п'ятдесят і шість, 31виходьків з Еламу Другого тисяча двісті п'ятдесят і чотири, 32виходьків з Харіму три сотні й двадцять, 33виходьків з Лоду, Хадіду та Оно сім сотень двадцять і п'ять, 34виходьків з Єрихону три сотні сорок і п'ять, 35виходьків з Сенаї три тисячі і шість сотень і тридцять. 36Священиків: синів Єдаєвих з Ісусового дому дев'ять сотень сімдесят і три,
37синів Іммерових тисяча п'ятдесят і два, 38синів Пашхурових тисяча двісті сорок і сім, 39синів Харімових тисяча й сімнадцять. 40Левитів: синів Ісусових і Кадміїлових, з синів Гадавії сімдесят і чотири. 41Співаків: синів Асафових сто двадцять і вісім. 42Синів придверних: синів Шаллумових, синів Атерових, синів Талмонових, синів Аккувових, синів Хатітиних, синів Шоваєвих, усіх сто тридцять і дев'ять. 43Храмових підданців: синів Ціхіних, синів Хасуфіних, синів Таббаотових, 44синів Керосових, синів Сіагіних, синів Падонових, 45синів Леваниних, синів Хаґавиних, синів Аккувових, 46синів Хаґавових, синів Самлаєвих, синів Хананових, 47синів Ґідделових, синів Ґахарових, синів Реаїних, 48синів Рецінових, синів Некодиних, синів Ґаззамових, 49синів Уззиних, синів Пасеахових, синів Бесаєвих, 50синів Асниних, синів Меунімових, синів Нефусімових, 51синів Бакбукових, синів Хакуфиних, синів Хархурових, 52синів Бацлутових, синів Мехідиних, синів Харшиних, 53синів Баркосових, синів Сісриних, синів Темахових, 54синів Незіхових, синів Хатіфиних, 55синів Соломонових рабів: синів Сотаєвих, синів Соферетових, синів Терудиних, 56Синів Яалиних, синів Дарконових, синів Ґідделових, 57синів Шефатіїних, синів Хаттілових, синів Похерет-Гаццеваїмових, синів Амієвих, 58усього цих храмових підданців та синів Соломонових рабів три сотні дев'ятдесят і два. 59А оце ті, що прийшли з Тел-Мелаху, з Тел-Харші, Керув-Аддану та Іммеру, та не могли довести роду батьків своїх та свого насіння, чи вони з Ізраїля: 60синів Делаїних, синів Товійїних, синів Некодиних шість сотень п'ятдесят і два. 61І з синів священичих: сини Ховайїні, сини Коцові, сини Барзіллая, що взяв жінку з дочок ґілеадянина Барзіллая, і звався їхнім ім'ям. 62Вони шукали свого запису родоводу, та не знайшли, і були вони вилучені зо священства, 63а намісник сказав їм, щоб вони не їли зо Святого Святих, аж поки не стане священик до уріму та тумміму. 64Усього збору разом сорок дві тисячі три сотні шістдесят,
65окрім їхніх рабів та невільниць, цих було сім тисяч три сотні тридцять і сім; а їхніх співаків та співачок двісті. 66Їхніх коней було сім сотень тридцять і шість, їхніх мулів двісті сорок і п'ять, 67їхніх верблюдів чотири сотні тридцять і п'ять, ослів шість тисяч сім сотень і двадцять. 68А з голів батьківських родів, коли вони прийшли до Господнього дому, що в Єрусалимі, то вони жертвували до Божого дому, щоб поставити його на його становищі. 69За своєю спроможністю вони дали до скарбу на працю: золота шістдесят одну тисячу дарейків, а срібла п'ять тисяч мін, а священичих убрань сто. 70І осілися священики й Левити, та з народу, і співаки, і придверні, і храмові підданці по своїх містах, і ввесь Ізраїль по своїх містах.
 

M6FTSv0H6fY

1 до Солунян 2:

1Самі бо ви знаєте, браття, прихід наш до вас, що не марний він був.

2Та хоч ми натерпілися перед тим, і дізнали зневаги в Филипах, як знаєте, проте ми відважилися в нашім Бозі звіщати вам Божу Євангелію з великою боротьбою. 3Бо покликання наше було не з обмани, ані з нечистости, ані від лукавства, 4але, як Бог визнав нас гідними, щоб нам доручити Євангелію, ми говоримо так, не людям догоджуючи, але Богові, що випробовує наші серця. 5Ми слова підлесливого не вживали ніколи, як знаєте, і не винні в зажерливості. Бог свідок тому! 6Не шукаємо ми слави в людей, ані в вас, ані в інших. 7Хоч могли ми потужними бути, як Христові апостоли, але ми серед вас були тихі, немов годувальниця та, яка доглядає дітей своїх.
8Так бувши ласкаві до вас, хотіли ми вам передати не тільки Божу Євангелію, але й душі свої, бо були ви улюблені нам. 9Бо ви пам'ятаєте, браття, наше струднення й утому: день і ніч ми робили, щоб жадного з вас не обтяжити, і проповідували вам Божу Євангелію. 10Ви свідки та Бог, як свято, і праведно, і бездоганно поводилися ми між вами, віруючими! 11Бож знаєте ви, як кожного з вас, немов батько дітей своїх власних, 12просили ми вас, і намовлювали та показували, щоб ви гідно поводилися перед Богом, що покликав вас у Своє Царство та в славу. 13Тому то й ми дякуємо Богові безперестанку, що, прийнявши почуте від нас Слово Боже, прийняли ви не як слово людське, але як правдиво то є Слово Боже, що й діє в вас, віруючих.
14Бо стали ви, браття, наслідувачами Церквам Божим, що в Юдеї в Христі Ісусі, бо те саме і ви були витерпіли від своїх земляків, як і ті від юдеїв, 15що вбили вони й Господа Ісуса, і пророків Його, і вигнали нас, і Богові не догоджають, і супротивні всім людям. 16Вони забороняють нам говорити поганам, щоб спаслися, щоб тим доповняти їм завжди провини свої. Але Божий гнів їх спіткає вкінці! 17А ми, браття, на короткий часок розлучившися з вами лицем, а не серцем, тим із більшим бажанням силкувались побачити ваше лице.
18Тим то до вас ми хотіли прийти, я, Павло, раз і двічі, але сатана перешкодив був нам. 19Бо хто нам надія, чи радість, чи вінок похвали? Хіба ж то й не ви перед Господом нашим Ісусом в Його приході? 20Бо ви наша слава та радість!
 

 

Подробнее: Дім Євангелія on-line

joomla3x